ENTERTAINMENT ART

ABD, İngiltere ve Avustralya’da “The Kardashians” nasıl izlenir?

The Kardashians’ın resmi fragmanından

Keeping Up With The Kardashians geçen yıl sona erdiğinde, herkes bunun en sevdikleri aileyi realite TV’de gördükleri son kişi olacağını düşündü. Ama Kardashians ve Jenners’ın bununla işi bitmemiş gibi görünüyor. 20 sezonun ardından hikaye, Hulu’nun geçen Perşembe günü yayınlanan yepyeni şovu “The Kardashians” ile devam ediyor ve işte başlıyoruz ve işte aynısını ABD, Avustralya ve İngiltere’de nasıl izleyebileceğinize gidiyoruz.

Kardashians, 14 Nisan 2022’den itibaren haftalık olarak yayınlanan toplam 10 bölümle geliyor. OTT platformu ve yayınlanma süresi, ABD, İngiltere ve Avustralya dahil olmak üzere ülkeye göre değişecektir. Aynı şeye bir göz atarak, gösterinin neyle ilgili olduğunu parçalayacağız. Ardından, The Kardashians’ı izleyebileceğiniz platformları, izlenecek adımları, fiyatlandırmayı ve The Kardashians’ı bu ülkelerde yayınlarken bulabileceğiniz ek avantajları keşfedin.

‘Kardashian’lar hakkında ne var?

The Kardashians’ın resmi özetine göre Kris Jenner ve çocuklarının hikayesi ilk evliliğinden itibaren takip edilmeye devam edecek. İnsanların yıllardır sevdiği bir aile. Kris, Kourtney, Kim, Khloé, Kendall ve Kylie, hayranlarının hayatlarını bir kez daha yakından incelemeye hazırlar. Bu nedenle, onlar hakkında geçen yıl manşetlere çıkan tüm hikayeleri ele aldı.

Ayrıca, gösteri, hayatınızın tadını çıkarmak için milyarlarca dolarlık bir iş yürütmenin stresini inceleyecek. Kardashian Ailesi, gerçek aşk hikayelerini ve hayatlarını spot ışığında anlatmak için buradalar.

Amerika’da “Kardashian” filmini nasıl izliyorsunuz?

‘The Kardashians’ yalnızca ABD’de Hulu’da yayınlanıyor ve bölümleri her Perşembe saat 12.00’de yayınlanacak. Şovu izlemek için aboneliği olan bir Hulu hesabına ihtiyacınız var. Bu noktada Hulu, “The Kardashians”ı yayınlamanıza izin verebilecek dört farklı plan sunuyor. Her biri kendi yararı ile birlikte gelir.

ABD'de Kardashianları izlemek
The Kardashians’ın resmi fragmanından

Hulu’nun ilk planı, ayda 6,99 ABD dolarına kadar reklam destekli bir plandır ve bu, “Kardashians” ve kitaplıklarını reklamlarla yayınlamanıza olanak tanır. Sıradaki Hulu’nun Reklamsız planı, “Kardashians” veya kitaplıktan diğer içeriği yayınladığınızda ara vermeden ayda 12,99 ABD dolarından gelir.

O zaman Kardashian hayranı olmanın yanı sıra bir Disney hayranıysanız size fayda sağlayacak Disney paketleri var. Birincisi, Live TV Now, Disney+ ve ESPN+ ile birlikte gelen reklam destekli Hulu planıdır. Disney+ ve ESPN+ içeriğiyle birlikte “The Kardashians”ı izlemek için ayda 69,99 $ karşılığında satın alabilirsiniz.

Burada canlı TV’den bahsetmişken, canlı TV kaydı ve bulut depolama ile 75’ten fazla kanalı izlemenize izin verecek. Son olarak, aynı planı reklamsız satın alırsanız, ayda 75,99 ABD dolarına mal olabilir. Her ikisi de ‘Kardashian’ları yayınlamanıza izin verecek.

Ayrıca okuyun: Bizi İngiltere, ABD ve Avustralya’da çevrimiçi yapan şeyin ne olduğunu nasıl izleyebilirsiniz?

İngiltere’de ‘Kardashians’ nasıl izlenir?

Birleşik Krallık’ta Disney+ ‘The Kardashians’a ev sahipliği yapıyor ve bölümler her Perşembe GMT 08:00’de yayınlanacak. Gösteriyi izlemek için bir Disney+ hesabınızın olması gerekir. O zaman sunmanız gereken iki plandan biri.

Kardashianları diğer ülkelerde izleyin
The Kardashians’ın resmi fragmanından

İlki, ayda yaklaşık 7,99 sterlin tutarında yaklaşan bir aylık plan, ikincisi ise yılda yaklaşık 79,90 sterlin olan yıllık bir plan. Her iki plan da Birleşik Krallık’taki tüm Disney+ kataloğuyla birlikte “The Kardashian”ı yayınlamanıza izin veren aynı avantajlarla birlikte gelir.

Avustralya’da “Kardashian” nasıl izlenir?

Birleşik Krallık gibi Avustralya’da da The Kardashians Disney+ tarafından seçildi ve her Perşembe 17:00 AEST’de yeni bölümler yayınlayacak. Bu yüzden aynı adımları izlemeniz gerekebilir. Birincisi bir Disney+ hesabı oluşturmaktır. Ardından The Kardashians’ı Avustralya’da izlemek için bir abonelik satın alın. Buradaki tek fark fiyatlandırmadır. Avustralya’da Hulu için aylık plan yaklaşık 11.99$, yıllık plan ise 119.99$ civarında.

Ayrıca okuyun: Derry Girls 3. sezon ABD, İngiltere ve Avustralya’da nasıl izlenir?

Related Articles

Back to top button