ENTERTAINMENT ART

HBO Max, canlı Aqualad serisini geliştiriyor

Kaldur’ahm aka Aqualad’ın yer aldığı Genç Adaletten

OTT tarafı söz konusu olduğunda DC filmleri kesinlikle tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Şimdiye kadar, Max Originals eğlenceli ve her zaman mutlaka görülmeli. Platformda zaten bazı DC projeleri varken. HBO Max, Jackson “Jake” Hyde, diğer adıyla Aqualad’ın başlangıç ​​hikayesi etrafında bir canlı aksiyon dizisi geliştirdiğini bildirdiği için listeye bir tane daha ekliyor.

Şimdiye kadar projeye sadece bir büyük isim eklendi. Ben Kono, AJ Dix ve Denver & Delilah Films’ten Andrew Haas ile birlikte yeni DC şovunun baş yapımcısı Charlize Theron, Warner Bros. prodüksiyonuyla. Her DC projesi gibi.

Yaklaşan Aqualad serisinin detayları
Kaldur’ahm aka Aqualad’ın yer aldığı Genç Adaletten

Film hikayesine geliyorum. Aqualad’daki yeni HBO Max serisi, YA’nın “You Bopped Me the Ocean” adlı çizgi romanından ilham alacak. Başlangıçta Jackson Hyde’ın New Mexico’da yaşayan eşcinsel bir genç olarak hikayesini anlatıyor. Ergenlik hayatını sürdürürken sınıf arkadaşına aşık olur. Ayrıca okyanusa olan çekiciliğini keşfetmek için çölden uzaklaşmak istiyor. Oradan, yavaş ve istikrarlı bir şekilde güçlerini kabul etmeye başlar.

Aqualad mantosu birçok kişi tarafından seçilmiş olsa da, Jackson Hyde özel bir şeydi. Young Justice’in yaratıcıları onu özellikle diziyle tanıştırdı. Daha sonra Hyde, Brightest Day #4 ile ilk komedi çıkışını yapmaya devam etti. Yaklaşan HBO Max serisi, Jackson Hyde’dan Aqualad Games’in doğrudan ilk çıkışını işaretleyeceğinden emin.

Aqualad’dan bahsetmişken, mantoyu alan Garth adlı başka bir karakter, Max Original ile canlı aksiyon çıkışını zaten yaptı. devler. Jackson Hyde’ın Aquaman’inin nerede olduğu hala bir soru. Peacemaker gibi şovlarla DCEU’nun bir parçası olabilir veya kendi dünyasında takip edebilir. Ne de olsa DC, çoklu evrenin olanaklarını zaten araştırdı ve yaklaşmakta olan The Flash 2023 de birçok şeyi değiştirebilir.

AYRICA OKUYUN: Batman: İzlemesi Gereken Animasyon Dizisine Benzer DC Gösterileri Kapatıldı

Related Articles

Back to top button