Lee Jong Suk’un 2022’deki kız arkadaşı kim? Güney Koreli aktör şimdi kimle çıkıyor?

Lee Jong Suk’un 2022’deki kız arkadaşı kim? Yoksa zaten evli mi? Hayranların aklını sürekli meşgul eden sorular bunlar. Aktörün kendisinin her yıldızıyla ekran kimyası gösterdiğinden nasıl şüphelenmezler? Ancak, Lee Jong Suk Ocak 2021’de askeri görevlerini tamamladıktan sonra hayranlar aktörün dönüşünü bekliyorlar. Bu nedenle, Lee Logn Suk’un Girls’ Generation Im Yoona ile birlikte çıkacak olan draması Big Mouse hayranların dikkatini çekti!

Mükemmel oyunculuk becerileri ve diğer oyuncularla olan güzel kimyası nedeniyle, Lee Jong Suk’un filmleri ve filmleri her zaman seyircilerden süper hit yorumlar almayı garantiledi. Kore eğlence endüstrisinde ve sayısız dizi ve filmde on yıldan fazla zaman geçirdikten sonra Lee Jong Suk, Hallyu’nun samimi yıldızlarından biri oldu. Bu nedenle hayranların onun iş parçalarını sevmesi şaşırtıcı değil. Ne de olsa Baeksang Sanat Ödülleri, Kore Marka Yıldızları, Kore Kültür ve Eğlence Ödülleri, Stil İkonu Ödülleri ve daha pek çok ödül aldı! Ancak aşk hayatı hayranları için daha ilginç. Lee Jong Suk’un bir kız arkadaşı olup olmadığını merak etmelerine neden oluyor? Ya da arkadaş olarak nasıl? Ancak bu soruları yalnızca Lee Jong Suk’un yanıtlayabileceğini biliyoruz.

Ayrıca okuyun: Lee Sun Bin, Cultwo’da erkek arkadaşı Lee Kwang Soo hakkında konuşuyor!

Lee Jong Suk’un önceki flört tarihi – o ve Kwon Nara çıkıyor mu?

Lee Jong Suk’un flört tarihi (söylenti) çok uzun çünkü oyuncunun cazibesi sınır tanımıyor! Çıkma dedikodusu 2019’da Hello Venus’ten Kwon Nara ile ve daha sonra 2021’de başladı. Askere alınmadan önce Lee Jong Suk ve Kwon Nara sık sık birlikte görüldü. Örneğin, kafesinde buluşmak, toplantılar yapmak, onu ajansına katılmaya ikna etmek vb. Ancak Lee Jong Suk’un ajansı 2019’da genç bir sırdaştan başka bir şey olmadıklarını açıkladı. İnkarlara rağmen, netizenler Lee Jong Suk’un Kwon Nara’ya bir Ferrari verdiğini iddia ettikten sonra söylentiler 2021’de tekrar yayıldı. Ancak, söylentiler o zamandan beri söylentiler ve başka bir şey değil.

Lee Jong Suk'un kız arkadaşı
Lee Jong Suk ve Kwon Nara

Ekran kimyası ekran dışı randevu söylentilerine yol açıyor

Jin Se Yeon

Jin Se Yeon, çekimler sırasında başrol oyuncusu Lee Jong Suk ile kısa bir fotoğraf yayınladığında internet alev aldı. Dr.Gharib. Yüzlerine bakan güzel gülümsemelerle elini omzuna koyduğunu açıkladı. Ancak, Oppa-Dongsaeng’e sadece yakın olduğu için söylentiler doğru çıkmadı.

Park Shin Hye

esnasında Pinokyo Çekim, Lee Jong Suk ve Park Shin Hye bir flört karmaşasında bulunur. Birkaç kez birlikte görüldüler, ancak ajansları, çiftin arkadaştan başka bir şey olmadığını söyleyerek söylentileri yalanladı.

Lee Jong Suk'un karısı
Lee Jong Suk, Han Hyo Joo, Jin Se Yeon, Park Shin Hye ve Bae Suzy ile

AYRICA OKUYUN: Hyuna & Dawn, Çift Ağızlı Tekerlekli Çiftin Tanımını Yeniden Tanımlıyor

Han Hyo Joo

sonraki W-dünya Yayın, Lee Jong Suk ve başrol oyuncusu Han Hyo Joo’nun sevgili söylentilerini ateşledi. Güzel ve sevimli kimyalarını ekranda ve kamera arkası videolarını gördükten sonra inkar etmek zordu. Hatta bazı netizenler Lee Jong Suk ve Han Hyo Joo’nun evli olduğunu bile iddia etti. Ancak her iki yıldız da çıkmadıklarını açıkça söyleyerek milyonlarca kalp kırdı.

Suzy

Dizideki romantik kimyayı izledikten sonra Lee Jong Suk ve Bae Suzy nasıl suçlanamaz? ben uyurken? Tabii ki, kimyaları, her iki yıldızın da çıkması gerektiğine dair başka bir varsayıma yol açtı. Aynı zamanda, Bae Suzy o zamanki erkek arkadaşı Lee Min Ho’dan ayrıldı. Bazı netizenler onu kocasının ayrılmasıyla suçlayacak kadar ileri gitti. Ancak hiçbir şey o kadar uzun süre dayanamazdı çünkü Lee Jong Suk ve Bae Suzy arasında hiçbir şey yoktu!

Lee Jong Suk’un 2022’deki kız arkadaşı kim?

2022 itibariyle, Lee Jong Suk ne evli ne de çıkıyor ve bu nedenle karısı veya kız arkadaşı yok. Aktörün flört hayatı da kasabanın konuşmasıydı. Çok sayıda sevgili dedikodusuna rağmen, Lee Jong Suk hiçbir zaman herhangi bir ilişkiyi onaylamadı. Görünüşe göre oyuncu aşk hayatının özel ve dikkatlerden uzak olmasını tercih edecekmiş gibi görünüyor. Ancak bir keresinde, eğer böyle yaparsa kız arkadaşını tanıştıracağını söyledi. Zamanın henüz gelmediğini düşünüyoruz.

Lee Jong Suk 2022 ile çıkıyor
Lee Jong Suk ve Lee Na Young

Lee Jong Suk’un bir kız arkadaşı olmamasına rağmen, bu onun istemediği anlamına gelmez. Elbette mükemmel bir tipi var. Bir röportaj sırasında, Lee Jong Suk ideal kız arkadaşı tipinden bahsetti ve Lee Na Young’dan bahsetti. Romantizm bir ödül kitabıdırideal tipine en yakın olanıdır. Ancak Lee Na Young, aslında ünlü Güney Koreli aktör Won Bin ile evlidir. Bu yüzden, yakışıklı Lee Jong Suk’un da büyük aktörü Won Bin’in yaptığı gibi yaşam aşkını bulabileceğini umuyoruz!

AYRICA OKUYUN: Gerçek Hayatta Evlenen K-Drama Ekran Eşleri!

(Visited 1,232 times, 2 visits today)

Related posts

Leave a Comment