ENTERTAINMENT ART

Klay Thompson’ın 2022’deki Kız Arkadaşı Kim? Amerikalı basketbolcunun aşk hayatı ortaya çıktı

Clay Thompson’ın Kız Arkadaşı Kimdir?

Klay Thompson’ın kız arkadaşı hakkında ne biliyoruz? NBA tarihinin en iyi şutörü Klay Thompson, bekar mı yoksa biriyle mi çıkıyor? En çok şut becerileriyle tanınan Clay, son zamanlarda medyanın büyük ilgisini çekiyor. En zeki oyunculardan biri ve üç kez NBA şampiyonu ve beş kez NBA All-Star. Ayrıca, kimseyi görmeyeli uzun zaman olmuştu. İnsanlar Clay’in tekrar bekar olup olmadığını merak ediyor. Hayranları bile onun hala Laura Harrier ile birlikte olduğunu söylüyor. Ama gerçek sandığımız gibi değil.

Yani, birisiyle çıkıp çıkmadığını, gerçeği öğrenmek için buradaysanız, doğru yere geldiniz. Burada Clay Thompson’ın sevgilisinin arkasındaki gerçeği ortaya çıkaracağız. Ayrıca, Thompson’ın tüm geçmiş ilişkilerini de ortaya çıkaracağız.

Klay Thompson’ın Kız Arkadaşı Kim?

Pekala, Klay Thompson hakkında en sık sorulan soruyu açıklamanın zamanı geldi. Bu kız arkadaşıyla ilgili. Hayranlar, onun bekar mı yoksa biriyle mi çıkıyor olduğunu bilmekten çok daha fazla merak ediyor. Pekala, size söyleyeyim, Klay Thompson muhtemelen şu anda bekar.

Klay Thompson ve Laura
Klay Thompson, eski kız arkadaşı Laura Harrier ile birlikte.

Bildiğimiz kadarıyla kimseyi görmüyor. Ama Clay kendisi ifşa edene kadar emin olamayız. Ama biriyle çıkmama ihtimali yüksek. Ya da belki biriyle çıkıyordu ve bu sefer bunu bir sır olarak tutuyordu. Çünkü geçmiş ilişkilerine göre aşkı bulma şansının basketbol sahasındaki şansı kadar iyi olmadığını varsayıyoruz. Ama Laura Harrier’den ayrıldıktan sonra, tekrar bir ilişkiye girmeye henüz hazır değil gibi görünüyor. Daha önce de söylediğim gibi, onun bekar mı yoksa bir ilişkisi mi olduğundan emin değiliz. Sosyal medyadaki tavrına baktığımızda uzun zaman önce hiçbir kadınla fotoğraf paylaşmamış.

Ayrıca Okuyun: Danny veya Donoghue’nin Kız Arkadaşı Kimdir? Yaşama aşkının gerçeği ortaya çıktı

Klay Thompson’ın Laura Harrier ile ilişkisi

Laura Harrier ismine hepimiz aşinayız. Laura Harrier Ünlü basketbolcu Klay Thompson’ın kız arkadaşı olduğu bilinen bir aktris ve modeldir. Çift daha önce çok mutlu görünüyordu ve birbirlerine deliler gibi aşıktı. Ve hayranlar onları birlikte keşfettikçe, onları birlikte görmek için daha çok heyecanlandılar. Birlikte tatil geçirdikleri de görüldü. Restoranlarda birlikte kaliteli zaman geçirdiler. Çift, birbirleri için mükemmel göründükleri için ilişkileri konusunda çok açıktı. Üstelik bu sefer Clay, tüm hayatını birlikte geçirmek istediği kişinin Laura olduğuna da inanıyordu.

Laura Harrier
Laura Harrier artık Klay Thompson ile bir ilişki içinde değil.

Ancak işler istediği gibi gitmedi. Diğer çiftler gibi, Clay ve Laura da ilişkilerini sürdürmekte birçok zorluk yaşadılar. Bu sefer yine ortalık ısınmaya başladı ve her şey hakkındaki fikirleri çatıştı ve bu büyük bir kavgaya dönüştü. Ancak ilişkilerini kurtarmak için çok uğraştıktan sonra çift başarısız oldu. Ve 2020’nin başlarında, ayrılıkları hakkında herkesi şok eden söylentiler yayıldı. Ve size söyleyeyim, 2018’de birbirleriyle çıkmaya başladılar ve iki yıl çıktıktan sonra tekrar birlikte olmadıkları ortaya çıktı.

Şu anda, Laura başka biriyle görüşüyor. Öte yandan, Clay bugünlerde bekar görünüyor. Ayrıca, çiftin tekrar bir araya gelmediğine dair başka bir onay daha var. Yani Instagram takipçilerine döndüğümüzde ikisi de birbirini takip etmiyor.

Önceki İlişkiler

Thompson, Laura Harrier ile çıkmadan önce birkaç kadınla çıkmıştı. Ve Thompson’ın viral olan ilk ilişkisi, YouTube’daki komedi videolarıyla tanınan bir internet fenomeni olan Hannah Stocking ile oldu. Çift, 2014’ten 2015’e kadar yaklaşık bir yıl birlikte oldu. Hana’dan ayrıldıktan sonra onları Tiffany Suarez ile bir ilişki içinde buldu, ancak bu sefer bir yıl bile sürmedi. Şu anda büyük olasılıkla bekar. Yakında kendini evinde hissedeceği birini bulacağını umuyoruz.

Ayrıca Okuyun: Lynn Hardy’nin Kız Arkadaşı Kimdir? Göze çarpan skandalRelated Articles

Back to top button