ENTERTAINMENT ART

TikTok Dalgıç Adam kimdir? Neden bu kadar ünlü?

TikTok Dalgıç Adam kimdir?

Saturday Night Live’ın son bölümünü izlediniz mi? Yeterince komik, değil mi! Ama şovda en çok dikkat çeken kim? Tabii ki, farklı adam. Ama kim bu piston. Nereden geldi? Ve en önemlisi, gerçek adı bu mu? Nasıl ünlü? Çok fazla soru. Saturday Night Live durum komedisini izledikten sonra merak ettiğiniz soruların bu olduğunu biliyorum.

Bu yazımda Tiktok’ta Piston Man ile ilgili tüm kafa karışıklığınızı gidermeye çalışacağım. Ve en önemlisi, nasıl ünlü olduğunu tartışacağız. Belki bir gün kim bilir bu da senin hikayen olabilir. Ancak kafanız karışmadan önce pistonun boruları ve giderleri temizlemek için kullanılan bir alet olduğunu söyleyeyim. Daha fazla zaman kaybetmeyelim ve tartışmamıza başlayalım.

Bu dalgıç kim?

Dalgıç adam, Kazuhisa Uekus adında 28 yaşında bir Japon komedyendir. TikTok’ta bulmak istiyorsanız, gidin Tanrım onu ​​koru. Tanrı bilir neden bu tür bir kullanıcı adını seçti. Ama her neyse, kendisinden Bay Oikusa olarak bahsetmeyi seviyor. TikTok’ta 9 milyondan fazla takipçisi var (Saturday Night Live’a geldikten sonra artmış olabilir).

Tik Tok Star Banger Guy
Tik Tok Star Banger Guy

Uzun süredir Tiktok’ta eğleniyor. Pistonla oynama şekli, dünyanın her yerinden hayranlarının ilgisini çekiyor. Dalgıç olmadan önce masa örtüsü ile sahne aldı. Oradan bir masa örtüsü adamı olarak adını aldı. Yani bugün tanıdığınız pistonlu adam masa örtüsündeki adamdı. Piston adam Kazuhisa Uekus’u biraz daha tartışalım.

Kazuhisa Uekus hakkında

Kazuhisa Uekus, 15 Kasım 1987’de Japonya’nın Ageo kentinde doğdu. Tiktok ve Twitter’da masa örtüsü performansıyla ünlüdür. Masa örtüsü performansı, sihirbazın veya katılımcıların mutfak eşyalarıyla dolu bir masadan masa örtüsünü çektiği bir tür masa örtüsü büyüsüdür. Sonunda, eşyaları geride bırakarak kumaşı çekmeyi başardı (bu büyünün arkasındaki bilim atalettir). Esas olarak Japonya’da on yıldan fazla bir süredir sahne almaktadır.

Kazuhisa Uekusa
Kazuhisa Uekusa

Kazuhiisa Uekus veya Plunger Guy’ın da bazı sahne isimleri var. Bu isimler Sn. Uekus veya Wes-P. Ne kadar ünlü biliyor musun? 2017’de Twitter’da bir video yayınladıktan sonra ünlü oldu.

Ayrıca France’s Got Talent gibi bazı yetenek arama programlarına katıldı. Bu gösteride finale kaldı ancak kazanamadı. Georgia, yarı finalde olan ve kazanamayan Got Talent. Üçüncüsü, British’s Got Talent ve burada yine yarı finalist listesine girdi ancak şovu kazanamadı. Ardından, sonuna kadar gelemediği için İspanya’nın Yeteneği Var adı geliyor.

Tüm başarısızlıklar yerine, sıkı çalışma asla pes etmez. Bugün işi için genç nesil için başarılı, etkili ve ilham verici bir komedyen.

Cumartesi gecesi Canlı Skate’de ne oldu?

Saturday Night Live sitcom’un son bölümünde gördüğünüz dalgıç. Bazıları Başkan Joe Biden ve otistik James Johnson rolünü üstlenen birçok Tik-Toker oldu. Rusya ve Ukrayna arasındaki sözde Üçüncü Dünya Savaşı’nın sorunlarını tartışmak için oradaydılar. Ve bu soruna bir çözüm bulmaları gerekiyordu.

Pek çok Tik-Toker oldu, ancak cumhurbaşkanına, Tik-Toker’ların Rusya ile Ukrayna arasındaki savaşı durdurmasına yardım etme fikrinin komik olduğunu söyleyerek yaptığı konuşmada halkın dikkatini çekti. Tik-Tokers’ın rastgele bir gece şovu olmadığını da sözlerine ekledi. Tik-Toker’lar genç nesli daha önce kimsenin hayal bile edemeyeceği şekilde etkileyebilir. Teknolojinin gücü hafife alınmamalıdır.

Kendi başına yürüttüğü deneyim, eğlenceli bir deneyimden başka bir şey değildi. Bunun üzerine bir piston aldı ve kucağına koydu. Ardından pistonun ucuna bir bıçak sapladı ve bıçağı kesmeye çalıştı. Buradan neden piston adam olarak ünlü olduğunu anlamanız gerekirdi.

Ayrıca okuyun – Miyawaki Sakura ve Kim Chae Won HYBE posterleri altında çalışacakRelated Articles

Back to top button