ENTERTAINMENT ART

Yang Yang net değeri 2022: Çin kalbinin hayatı ve kazancı

Drama C’nin deneyimli izleyicileri için Yang Yang’ı tanımak zor değil. Oyuncu, çikolatamsı görünümü ve harika oyunculuk yeteneğiyle birçok kişinin favorisi. 2010 yılında kariyerine başladığından beri her zaman sohbetlerin içinde olmuştur. Yang Yang her zaman popüler olacak. Bugüne kadarki etkileyici kariyeri göz önüne alındığında, hayranlar oyuncunun servetini merak ediyor. Yang Yang’ın net değerini bulduğumuz için işi sizin için yapacağız.

9 Eylül 1991’de Şanghay’da doğan Yang Yang, Çinli bir aktör. Oyuncu, çocukken, dans yeteneği nedeniyle Halk Kurtuluş Ordusu Sanat Okulu’nun dans bölümüne kaydoldu. Aslında, birçok yeteneği olan çok yetenekli yıldız. Aktörün Çin eğlence endüstrisi üzerinde büyük etkisi var. Forbes China’nın Prestijli Ünlüler Listesi’ne 3 kez seçildi ve 2017’de 5. oldu.

Yang Yang’ın net değeri nedir?

Ünlü aktör Yang Yang’ın servetinin 1 milyon ile 5 milyon dolar arasında olduğu tahmin ediliyor. 2010 yılındaki çıkışından bu yana, oyuncu birçok popüler dizide rol aldı. Tüm dramalar iyi bir çıkış yaptı ve yükselişiyle Çin’deki ticari olarak en değerli aktörlerden biri haline geldi. Net değerinin çoğu sektördeki çalışmalarından geliyor. Ayrıca popülaritesi onu markalaşma için nitelikli bir imaj haline getiriyor.

Varyete şovları aracılığıyla ekstra gelir elde eden diğer ünlülerin aksine Yang onlardan biri değil. Aslında, daha önce harika deneyimler yaşamadığı için yaklaşık 5 yıldır herhangi bir eğlence programına katılmadı.

Yang Yang’ın Dior, Valentino ve Montblanc gibi lüks markaları temsil ettiği biliniyor. Dış görünüşü nedeniyle, Çin’de çoğunlukla kadın ünlülerin hakim olduğu güzellik markalarının yüzü olmuştur. Fransız şirketi Guerlain onu büyükelçi olarak atadı. Ayrıca, devam ettiler ve adından sonra rujlardan birini yeniden adlandırdılar. 2021’de İtalyan lüks markası Bulgari’nin sözcüsü olarak da seçildi. İşindeki tüm bu başarıları gören CBN Weekly, Yang’ı ticari değeri en yüksek ilk 10 ünlüden biri olarak sıraladı. Popüler dramalardaki bu kadar büyük onayların ve eylemlerin Yang Yang’ın net değerini arttırdığını vurgulamakta fayda var.

Yang Yang net değeri

Yang Yang’ın kariyer kilometre taşları ve önemli eserleri

Yang, kariyerine 2010 yılında “Dream of Red Mansions” dizisiyle başladı. Prömiyer, birkaç ödül töreninde En İyi Yeni Oyuncu ödülünü kazanmasına yardımcı oldu. Şüphesiz, Yang Yang sektördeki saltanatını en başından beri belirledi. Ayrıca Sol Kulak filmleri ve The Lost Tomb gibi dramalar ile tanınır. Kayıp Mezar bir romana dayanıyordu ve romanın okuyucuları Yang Yang’ın tasvirini övdü. 2015’in en çok izlenen web dizisi oldu. Övgüye ek olarak, Yang bu drama için daha fazla ödül aldı. Aslında, Yang Yang’ın çalışmalarının çoğu, daha sonra ödül kazanmasına neden oldu.

2016 draması Love O2O, muhtemelen onu küresel popülerliğe fırlatan şovlarından biridir. Aynı adlı romandan uyarlanmıştır ve bir de film uyarlaması vardır. Ama belki de drama daha iyi bilinir. Yang Yang ile ilk karşılaşmam bile sadece bu drama sayesinde oldu. Filmden bir klip buldum ve aramadan edemedim. Sadece uluslararası alanda popüler olmakla kalmıyor, aynı zamanda Çin’de en çok izlenen modern drama. Filmi izlemek isterseniz işte link Netflix. Ayrıca Vanguard’da Legend Jackie Chan ile birlikte rol aldı.

Yang Yang net değeri
Yang Yang aşık O2O

Oyunculuk projelerinin yanı sıra, oyuncu bazı solo müzikler de yayınladı. Single’ları arasında Love O2O’nun OST’si, The Left Ear ve birkaç draması yer alıyor. Aktörün popülaritesi, Çin Hükümeti’nin onu onurlandırmak için bir posta pulu yayınlamasına neden oldu. Kuşkusuz, pullar çıktıktan kısa bir süre sonra tükendi. Yang Yang ayrıca Rio Olimpiyatlarının meşale taşıyıcısı olma onuruna da sahipti. Çin gençliğinin mükemmel bir temsilcisiydi.

Ayrıca Okuyun: İzlemeye Değer En İyi Çin Sözleşmeli Evlilik Dramı

Related Articles

Back to top button