ENTERTAINMENT ART

Wanda Maximov Doctor Strange 2’de gerçekten öldü mü?

“Çılgınlığın Çoklu Evreninde Doktor Strange”

Bu günlerde her evin konuşması, Madness’ın çoklu evreninde Doctor Strange’dir. Neden olmasın? Bu film rekorlar kırıyor. Umarım hepiniz izlemişsinizdir! Eğer varsa, o zaman bir sorunuz olmalı, Scarlet Witch olarak da bilinen Wanda Maximoff gerçekten öldü mü? Son, tüm hayranlar Doctor Strange 3’ün yakında geleceğini merak ediyor. Bu film aldığı tüm övgüleri hak ediyor. Buna değer!

Doctor Strange’in Multiverse of Madness, bir Madness Journey’dir. Doctor Strange bir kez daha çoklu evrenin kapılarını açarken görülüyor. Çarpıcı görseller, olağanüstü performans ve Çoklu Evrenin Çılgınlığı, Doctor Strange’in Madness’ın çoklu evreninde yarattığı heyecanı yaşıyor. Şu andan itibaren sonuna kadar, bu süper kahraman filmindeki tüm zikzak dönüşler seyirciyi şaşkına çeviriyor. Gelelim Wanda Maksimov gerçekten öldü mü sorusunun cevabına.

Wanda Maximoff, Doctor Strange in the Multiverse of Madness’ta Gerçekten Öldü mü?

Bir annenin sevgisi, bir anneyi çocuklarıyla tanışmak için sonsuzluğa götürebilir. Benzer şekilde, Wanda Maksimov da serpintiyi umursamadı ve oğullarıyla birlikte geri dönmeye devam etti. Wanda’nın çocukları Belle ve Tommy ile tanışmak için çoklu evrendeki gerçekliği görür. Daha fazlasını öğrenmek için dalalım!

Ayrıca şunu da okuyun: Doctor Strange in the Multiverse of Madness Kredi ortası ve sonrası sahnenin açıklaması: O kadın kimdi?

Billy ve Tommy, Wanda’dan çok korkarlar.

Wanda çocuklarıyla birlikte geri dönmek için hiçbir çabadan kaçınmadı. Darkhold ayetini kullanıyor. WandaVision’da ikisini de kaybettikten sonra iki oğlu Billy ve Tommy’yi görmek için tam anlamıyla kötü adam moduna giriyor. Wanda hiçbir şey göremez ve ileriye doğru adım atarak filmin yenilmez kötü adamı olur. Ancak çocuklarının bir evrende var olduğunu anlar ve bu onlara zarar verir. Üzgün ​​bir kalple, Billy ve Tommy’nin artık seninle aynı dünyada yaşayamayacağını kabul ediyor.

Wanda Darkhold’u yok ediyor

Wanda’nın yeterince karışıklık yaptığını fark ettikten sonra Darkhold’un kapılarını kapatmaya karar verir. Darkhold’u mümkün olan her şekilde yok etmek istedi. Wanda, Doctor Strange’e Darkhold’u tüm evrenlerden kapatma planlarını anlatır. Doktor Strange, kendisinin alternatif ölü versiyonunda. Öte yandan Wanda, tapınağı yıkarak Darkhold’un hiçbir noktasından ayrılmamaya devam ediyor. Tapınak Wundagore Dağı’na yerleştirildi. Sadece orijinal Darkhold yok edilmedi, tüm evrenler yok edildi.

Ayrıca Okuyun: Doktor Strange’in Üçüncü Gözü Açıklandı: Dr. Strange Yolda Kötüye Gidiyor mu?

Wanda Bir Erimede Eziliyor

Çöküş çok büyüktü ve Wanda çöküşe yenik düşmüş gibiydi. Ama soru şu: Wanda gerçekten öldü mü? Ama “Doctor Strange in the Multiverse of Madness”ın diğer sahnelerinin hiçbirinde kimse görünmüyor. Ve bu bir gerçektir, eğer karakter kesinlikle öldüyse, vücudu ortaya çıkıyor. Wanda’nın hayatta olduğuna dair hâlâ bir umut ışığı var, çünkü sahip olduğu tüm güçleri biliyor, bundan paçayı sıyırabilir.

Doctor Strange 2'de Wanda
“Wanda Maximoff, Doctor Strange in the Multiverse of Madness”

Bu karakter, Marvel film serisinde birçok kez ölümü görmüştür. Ancak her seferinde mezara dokunmaktan geri döner. Wanda Maximov’un hayattaki kaderi henüz belli değil. Tüm hayranlar, merak etmeyin! Alternatif versiyonunda hala çoklu evrende yaşıyor. Ayrıca, tüm Doctor Strange hayranları için mutlu haber! Sahne arkasına kadar beklediyseniz, bu haberi zaten biliyordunuz. Doctor Strange üçüncü filmiyle geri dönecek. Evet, bunu iyi duydunuz!

Wanda’nın hayatta olduğunu ve Doctor Strange 3’e geri döndüğünü umalım. Bu filmin heyecanı kesinlikle buna değer. Doctor Strange in the Multiverse of Madness’ı izlemediyseniz, kesinlikle popüler Marvel filmlerinden birini kaçırıyorsunuz.

Ayrıca şunu da okuyun: Dr. Gharib The Multiverse Of Madness: A Little Chaos, A Little Good kitabının incelemesi

Related Articles

Back to top button